93 877 64 64|679 47 07 09

Manresa

Plaça Sant Jordi, 1. 08241 Manresa
93 877 64 64
Ubicació

Horari
De dilluns a dijous: 09:00 a 14:00 i 16:00 a 19:00.
Divendres: 09:00 a 17:00

info@montepio.cat

Ramon Baraldés Borràs

Direcció general

rbaraldes@montepio.cat

938776464 (Ext.401)

Lluís Vall Urbea

Comercial assegurances

llvall@montepio.cat

938776464 (Ext. 442)

Josefina Morales Gutièrrez

Administrativa / Administració

jmorales@montepio.cat

938776464 (Ext. 461)

Joan Cuervas Merino

Cap de sinistres

jcuervas@montepio.cat

938776464 (Ext.443)

Gemma Pradas Martínez

comercial assegurances

gpradas@montepio.cat

938776464 (Ext. 441)

Mercedes Benítez Rodríguez

Administrativa  / Administració

mbenitez@montepio.cat

938776464 (Ext. 411)

Fàtima Aazibou Miguez

Administrativa sinistres

faazibou@montepio.cat

938776464 (Ext. 402)

Míriam Lozano Chirveches

Comercial assegurances

mlozano@montepio.cat

938776464 (Ext. 445)

Elisabet  Cruz Racero

Administrativa / Administració

ecruz@montepio.cat

938776464 (Ext. 421)

Josep Antoni Leyes Bori

Administratiu sinistres

jaleyes@montepio.cat

938776464 (Ext. 412)

Toni Tello Ruíz

Cap d’administració

atello@montepio.cat

938776464 (Ext. 423)

Lourdes Donaire Perez

Cap Gestoria / Recursos

ldonaire@montepio.cat

938776464 (Ext. 431)

Berga

Gran Via, 34. 08600 Berga.
93 822 22 86
Ubicació

Horari

De dilluns a dijous: 09:00 a 14:00 i 16:30 a 19:30.
Divendres: 09:00 a 17:00.

berga@montepio.cat

Jordi Cardenas Martíenz

Responsable d’oficina

jcardenas@montepio.cat

938222286 (Ext. 452)

Isabel Cansino Picón

administrativa / comercial

icansino@montepio.cat

938222286 (Ext. 451)

Miquel Mendoza Heras

Administratiu / Comercial

mmendoza@montepio.cat

938222286 (Ext. 422)

Anoia
Calaf Montse Duarri 938698729
Capellades Manuel Hernàndez 938011313
Bages
Artés Jessamina Franch 938306085
Avinyó Lourdes Ferrer 938387330
Balsareny Driving 646805798
Callús Lluís Carné 636146441
Callús Cristian Resina 646825989
El Borràs Elisa Grau 938341003
Fonollosa Sebastià Closa 938366055
Manresa Babià 938725666
Navàs Paula Jiménez 938391330
Sallent Núria Tasias 938370203
St Joan de Vilatorrada Ma Glòria Plà 677659370
St Joan de Vilatorrada Joaquín Morales 938764608
Baix Llobregat
Abrera Juan Fernàndez 937702671
Berguedà
Bagà Xavier Roca 938244105
Borredà Josep Nadeu 938239155
Casserres Jaume Santamaria 938234296
Gironella Mariano Rojo 938250806
La Pobla de Lillet Lluís Gonzàlez 938236193
Puig-Reig Irene Santamaria 938381886
Vilada Ma Carme Cirera 938238206
Moianès
 Sta. Maria d’Oló Neus Sala 938385220
Osona
Prats de Lluçanès Aina Arboix 938880083
Solsonès
Solsona Driving 973484143

Montepio és una entitat de caràcter mutual, sense afany de lucre, fundada el 30 de març 1930 que tenim com a prestació bàsica l’assistència jurídica, la reclamació de danys i la defensa jurídica en cas d’accident de circulació.

Si vols formar part de l’equip de Montepio i créixer professionalment al costat d’una companyia puntera en el seu sector i territori, envia’ns el teu currículum a info@montepio.cat

Telèfons d'assistència

Contacte d'Asseguradores

Veure més

Declaració amistosa d'accident

Documentació obligatòria

Descarrega

Accepto la política de dades
Accepto rebre informació del Montepio

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip.