93 877 64 64|679 47 07 09

Manresa

Plaça Sant Jordi, 1. 08241 Manresa
93 877 64 64

Horari
De dilluns a dijous: 09:00 a 14:00 i 16:00 a 19:00.
Divendres: 09:00 a 17:00

info@montepio.cat

Ramon Baraldés Borràs

Direcció general

rbaraldes@montepio.cat

938776464 (Ext.401)

Ivan de la Torre Moraleja

comercial assegurances

idelatorre@montepio.cat

938776464 (Ext. 444)

Toni Tello Ruíz

Cap d’administració

atello@montepio.cat

938776464 (Ext. 423)

Lourdes Donaire Perez

Cap Gestoria / Recursos

ldonaire@montepio.cat

938776464 (Ext. 431)

Joan Cuervas Merino

Cap de sinistres

jcuervas@montepio.cat

938776464 (Ext.443)

Gemma Pradas Moraleja

comercial assegurances

gpradas@montepio.cat

938776464 (Ext. 441)

Josefina Morales Gutièrrez

Administrativa / Administració

jmorales@montepio.cat

938776464 (Ext. 461)

Fàtima Aazibou Miguez

Administrativa sinistres

faazibou@montepio.cat

938776464 (Ext. 402)

Lluís Vall Urbea

Comercial assegurances

llvall@montepio.cat

938776464 (Ext. 442)

Elisabet  Cruz Racero

Administrativa / Administració

ecruz@montepio.cat

938776464 (Ext. 421)

Josep Antoni Leyes Bori

Administratiu sinistres

jaleyes@montepio.cat

938776464 (Ext. 412)

Míriam Lozano Chirveches

Comercial assegurances

mlozano@montepio.cat

938776464 (Ext. 445)

Mercedes Benítez Rodríguez

Administrativa  / Administració

mbenitez@montepio.cat

938776464 (Ext. 411)

Berga

Gran Via, 34. 08600 Berga.
93 822 22 86

Horari

De dilluns a dijous: 09:00 a 14:00 i 16:30 a 19:30.
Divendres: 09:00 a 17:00.

berga@montepio.cat

Jordi Cardenas Martíenz

Responsable d’oficina

jcardenas@montepio.cat

938222286 (Ext. 452)

Isabel Cansino Picón

administrativa / comercial

icansino@montepio.cat

938222286 (Ext. 451)

Miquel Mendoza Heras

Administratiu / Comercial

mmendoza@montepio.cat

938222286 (Ext. 422)

 

Anoia
CalafMontse Duarri938698729
CapelladesManuel Hernàndez938011313
Bages
ArtésJessamina Franch938306085
AvinyóLourdes Ferrer938387330
BalsarenyDriving646805798
CallúsLluís Carné636146441
CallúsCristian Resina646825989
El BorràsElisa Grau938341003
FonollosaSebastià Closa938366055
ManresaBabià938725666
NavàsPaula Jiménez938391330
SallentNúria Tasias938370203
St Joan de VilatorradaMa Glòria Plà677659370
St Joan de VilatorradaJoaquín Morales938764608
Baix Llobregat
AbreraJuan Fernàndez937702671
Berguedà
BagàXavier Roca938244105
BorredàJosep Nadeu938239155
CasserresJaume Santamaria938234296
GironellaMariano Rojo938250806
La Pobla de LilletLluís Gonzàlez938236193
Puig-ReigIrene Santamaria938381886
ViladaMa Carme Cirera938238206
Moianès
 Sta. Maria d’OlóNeus Sala938385220
Osona
Prats de LluçanèsAina Arboix938880083
Solsonès
SolsonaDriving973484143

Montepio és una entitat de caràcter mutual, sense afany de lucre, fundada el 30 de març 1930 que tenim com a prestació bàsica l’assistència jurídica, la reclamació de danys i la defensa jurídica en cas d’accident de circulació.

Si vols formar part de l’equip de Montepio i créixer professionalment al costat d’una companyia puntera en el seu sector i territori, envia’ns el teu currículum a info@montepio.cat

Accepto la política de dades
Accepto rebre informació del Montepio

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip.