Manresa

Plaça Sant Jordi, 1. 08241 Manresa

Ubicació 
93 877 64 64

 

NOU SERVEI WHATSAPP

619 028 588

 

Horari

De dilluns a divendres

de 9:00 a 18:00 hores

info@montepio.cat

 

 

Josep M. Soler i Bonet

Direcció general

jsoler@montepio.cat

938776464 (Ext.401)

Lluís Vall Urbea

Comercial assegurances

llvall@montepio.cat

938776464 (Ext. 442)

Josefina Morales Gutièrrez

Administrativa / Administració

jmorales@montepio.cat

938776464 (Ext. 461)

Joan Cuervas Merino

Cap de sinistres

jcuervas@montepio.cat

938776464 (Ext.443)

Gemma Pradas Martínez

comercial assegurances

gpradas@montepio.cat

938776464 (Ext. 441)

Mercedes Benítez Rodríguez

Administrativa  / Administració

mbenitez@montepio.cat

938776464 (Ext. 411)

Fàtima Aazibou Miguez

Administrativa sinistres

faazibou@montepio.cat

938776464 (Ext. 402)

Míriam Lozano Chirveches

Comercial assegurances

mlozano@montepio.cat

938776464 (Ext. 445)

Elisabet  Cruz Racero

Administrativa / Administració

ecruz@montepio.cat

938776464 (Ext. 421)

Josep Antoni Leyes Bori

Administratiu sinistres

jaleyes@montepio.cat

938776464 (Ext. 412)

Toni Tello Ruíz

Cap d’administració

atello@montepio.cat

938776464 (Ext. 423)

Lourdes Donaire Perez

Cap Gestoria / Recursos

ldonaire@montepio.cat

938776464 (Ext. 431)

Berga

Gran Via, 34. 08600 Berga.

Ubicació
93 822 22 86

 

Horari

De dilluns a divendres

de 9:00 a 18:00 hores

berga@montepio.cat

Jordi Cardenas Martíenz

Responsable d’oficina

jcardenas@montepio.cat

938222286 (Ext. 452)

Isabel Cansino Picón

administrativa / comercial

icansino@montepio.cat

938222286 (Ext. 451)

Sílvia Marín Alsina

Administratiu / Comercial

smarin@montepio.cat

938222286 (Ext. 422)

Anoia
Calaf Montse Duarri 938698729
Capellades Manuel Hernàndez 938011313
Bages
Artés Jessamina Franch 938306085
Avinyó Lourdes Ferrer 938387330
Balsareny Driving 646805798
Callús Lluís Carné 636146441
Callús Cristian Resina 646825989
El Borràs Elisa Grau 938341003
Fonollosa Sebastià Closa 938366055
Manresa Babià 938725666
Navàs Paula Jiménez 938391330
Sallent Núria Tasias 938370203
St Joan de Vilatorrada Ma Glòria Plà 677659370
St Joan de Vilatorrada Joaquín Morales 938764608
Baix Llobregat
Abrera Juan Fernàndez 937702671
Berguedà
Bagà Xavier Roca 938244105
Borredà Josep Nadeu 938239155
Casserres Jaume Santamaria 938234296
Gironella Mariano Rojo 938250806
La Pobla de Lillet Lluís Gonzàlez 938236193
Puig-Reig Irene Santamaria 938381886
Vilada Ma Carme Cirera 938238206
Moianès
 Sta. Maria d’Oló Neus Sala 938385220
Osona
Prats de Lluçanès Aina Arboix 938880083
Solsonès
Solsona Driving 973484143

Telèfons d'assistència

Contacte d'Asseguradores

Veure més

Declaració amistosa d'accident

Documentació obligatòria

Descarrega

Accepto la informació prèvia a la contractració (Més informació)
Accepto rebre informació del Montepio

De conformitat amb el que s'estableix en la normativa vigent en Protecció de Dades de Caràcter Personal, l'informem que les seves dades seran incorporades al sistema de tractament titularitat de MONTEPIO DE CONDUCTORS SANT CRISTOFOL MANRESA BERGA amb CIF V08269144 i domicili social situat en PLAZA SANT JORDI 1 08241, MANRESA (BARCELONA), amb la finalitat d'atendre les seves consultes. En compliment amb la normativa vigent, MONTEPIO DE CONDUCTORS SANT CRISTOFOL MANRESA BERGA informa que les dades seran conservades durant el termini estrictament necessari per a complir amb els preceptes esmentats amb anterioritat. Així mateix l'informem que el tractament indicat en el paràgraf anterior tractem les seves dades conforme a l'existència del seu consentiment. Mentre no ens comuniqui el contrari, entendrem que les seves dades no han estat modificats, que vostè es compromet a notificar-nos qualsevol variació i que tenim el seu consentiment per a utilitzar-los per a les finalitats esmentades. MONTEPIO DE CONDUCTORS SANT CRISTOFOL MANRESA BERGA informa que procedirà a tractar les dades de manera lícita, lleial, transparent, adequada, pertinent, limitada, exacta i actualitzada. És per això que MONTEPIO DE CONDUCTORS SANT CRISTOFOL MANRESA BERGA es compromet a adoptar totes les mesures raonables perquè aquests se suprimeixin o rectifiquin sense dilació quan siguin inexactes. D'acord amb els drets que li confereix el la normativa vigent en protecció de dades podrà exercir els drets d'accés, rectificació, limitació de tractament, supressió, portabilitat i oposició al tractament de les seves dades de caràcter personal així com del consentiment prestat per al tractament d'aquests, dirigint la seva petició a l'adreça postal indicada més amunt o al correu electrònic info@montepio.cat. L'informem que podrà revocar en qualsevol moment el consentiment prestat a la recepció de comunicacions comercials enviant un e-mail a l'adreça de correu electrònic: info@montepio.cat. Podrà dirigir-se a l'Autoritat de Control competent per a presentar la reclamació que consideri oportuna.